KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15249364
nr 1524 9364
Oidentifierad konstnär. Sjö i skog, 1800-tal. Ej signerad. Olja på pannå, 19x27 cm, yttermått inklusive ram: 33x41 cm
Kondition: lmycket liten fläclk på duk
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 27 februari 2023
kl 19:18:49
300 kr
400 kr